Rüyada Yaralanmak Görmek

Rüyada Yaralanmak Görmek yüksek ticari kazançlara, mutluluğa, iyi işler yapacağına, yüksek gelire, beceri sahibi bir insana, kazanılan nimete, getirili atılım gerçekleştireceğine, üne ulaşmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, varlıklı bir aile ferdine yorulur. Olumsuz anlamda ticari problemlere, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, , ferahının bozulacağına yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya meşakkatle kavuştuğu berekete, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği toplu mala, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu zafere, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği feraha işarettir.Düşler ile alakalı Özet Vurgular

  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.


  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Yaklaşık gece boyunca iki saate yakın rüya görürüz.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50’dir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25’inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.


Rüyada Yaralanmak Görmek Yorumları

8 sayısını girin

Hiç Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz

Benzer Rüya Tabirleri

Rüyada Askerde Yaralanmak Gazi Olmak Görmek


Rüyada Askerde Yaralanmak Gazi Olmak sorunlardan uzak kalacağına, mutluluğa, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, ticari getirisi yüksek yatırım gerçekleştireceğine, aşk hayatında tatmine, gönül ilişk...

Rüyada Yaralanmak Görmek


Rüyada Yaralanmak Görmek yüksek ticari kazançlara, mutluluğa, iyi işler yapacağına, yüksek gelire, beceri sahibi bir insana, kazanılan nimete, getirili atılım gerçekleştireceğine, üne ulaşmaya, bekle...

Rüyada Kavgada Yaralanmak Yaralandığını Görmek


Rüyada Kavgada Yaralanmak Yaralandığını Görmek aşk hayatının yolunda olduğuna, problemlerden uzak yaşayacağına, sıcakkanlı tanıdığa, verdiği sözü tutmaya, imrenilen bir mutluluğa, mutluluğa, sevinmey...