Rüyada Pus Puslu Hava Görmek

Rüyada Pus Puslu Hava Görmek aşk hayatının yolunda olduğuna, büyük kuvvete, sevecen kimseye, zahmetsiz kazanılan kazanca, refaha kavuşmaya, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, rızkın verimli olmasına, sağlıklı bir ömre, sosyal yaşamda feraha, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli havadise delalettir. Bunlarla birlikte sırların meydana dökülmesine, düşmanlığını gizleyen amire, iyi hali yitirmeye, sıkıntılı yaşantıya delalettir. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu rüya zorlukla ümit ettiği toplu paraya, meşakkatle birlikte umduğu toplu paraya, başarısızlıktan sonra düşlediği galibiyete, umudunu yitirdikten sonra istediği sevince işaret eder.Rüya Tabirleri Konusunda Bilinmesi Gerekenler

  • Ortalama bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.


  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.


Rüyada Pus Puslu Hava Görmek Yorumları

8 sayısını girin

Hiç Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz

Benzer Rüya Tabirleri

Rüyada Pusu Görmek


Rüyada Pusu Görmek huzurlu bir hayat sürdüreceğine, servete, yüksek ticari kazançlara, sağlıklı hayata, eli açık bir kimseye, arzuların yerine geleceğine, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, mutlu...

Rüyada Pus Puslu Hava Görmek


Rüyada Pus Puslu Hava Görmek aşk hayatının yolunda olduğuna, büyük kuvvete, sevecen kimseye, zahmetsiz kazanılan kazanca, refaha kavuşmaya, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, rızkın verimli ...

Rüyada Pusula Görmek


Rüyada Pusula Görmek parasal yükü olan insandan kurtulmaya, mutlu olmaya, paraya gelecek berekete, duygusal yükü olan bir kimseden uzaklaşmaya, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, güler yüzlü k...