Rüyada Cep Telefonunu Denize Düşürmek Görmek

Rüyada Cep Telefonunu Denize Düşürmek büyük kuvvete, büyük güce, birikmiş nimete, maddi yükü olan yabancıdan uzaklaşmaya, servete, isteklerin gerçekleşeceğine, mutluluğa, zorluk çekmeden kazanılan servete, emniyetli hissetmeye, problemlerden uzak olacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da kedere düşmeye, fenalık görmeye, kederden kurtulamamaya, karışık bir durumla yüzleşileceğine yorulur. Bir takım alimler : Bu rüya uğraşarak hak ettiği mevkiye, mağlubiyetten sonra hak ettiği onura, uğraşarak hak ettiği mevkiye, zahmetle kazandığı haysiyete işaret eder.Bütün Dini Rüya Tabirleri için şimdi Tıklayın!!

Rüyalar ile İlgili Net Noktalar

 • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
 • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
 • Gözleri gören insanların yüzde 12`si rüyalarını renksiz görür, 7/8’i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı.


  Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
 • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
 • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
 • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
 • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4’ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.


Rüyada Cep Telefonunu Denize Düşürmek Görmek Yorumları

8 sayısını girin

Hiç Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz

Benzer Rüya Tabirleri

Rüyada Cep Telefonu İle Aramak Aradığını Görmek


Rüyada Cep Telefonu İle Aramak Aradığını Görmek sevince, külfetsiz elde edilen rızka, duygusal külfeti olan kişiden kurtulmaya, faydalı uğraşlar yapacağına, sosyal yaşamda başarıya, külfetsiz elde ed...

Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak Konuştuğunu Görmek


Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak Konuştuğunu Görmek varlıklı bir akrabaya, zengin bir adama, yüksek makama geleceğine, getirisi yüksek işler yapacağına, ikili ilişkilerde tatmine, memuriyette mevkiye...

Rüyada Cep Telefonunu Denize Düşürmek Görmek


Rüyada Cep Telefonunu Denize Düşürmek büyük kuvvete, büyük güce, birikmiş nimete, maddi yükü olan yabancıdan uzaklaşmaya, servete, isteklerin gerçekleşeceğine, mutluluğa, zorluk çekmeden kazanılan se...

Rüyada Recep Görmek


Rüyada Recep Görmek paranın verimli olmasına, verilen sözün tutulacağına, elinden her iş gelen bir insana, ilişkisinin iyi gittiğine, sağlıklı bir ömre, toplum yaşamında huzura, iyi işler yapacağına,...

Rüyada Recep Ayı Görmek


Rüyada Recep Ayı Görmek huzur bulmaya, taleplerin gerçekleşeceğine, imrenilen bir başarıya, varlıklı bir akrabaya, kolay kazanılan mala, özlemi duyulan bir ilişkiye, yüksek kısmete, dingin yaşayacağı...

Rüyada Cep Telefonu Görmek


Rüyada Cep Telefonu Görmek yararlı işler gerçekleştireceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, sevenleriyle mutlu olmaya, zengin bir kimseye, paranın verimli olmasına, sevineceğine, akrabalarla mutlu ...