Rüyada Zekâ Görmek

Admin - 2024

Rüyada Zekâ Görmek düşkünlükten feraha çıkmaya, bol kazanca, paranın bereketli olmasına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, parasal yükü olan insandan uzaklaşmaya, getirili işler yapacağına, kazanılan mala, beklentilerin gerçekleşeceğine, toplum yaşamında huzura, ticari getirisi yüksek atılım gerçekleştireceğine delalettir. Bunlarla birlikte yalancı bir kişiye, sıkıntılı hayata, zalim bir kişiye, korkuya işarettir. Kimi zaman da ulemalar : Bu rüya uğraşarak elde ettiği temiz kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği rahatlığa, zorlukların sonrasında hasret duyduğu güce, sıkıntı sonrasında özlediği toplu kazanca yorulmaktadır.

Rüya Tabirleri ile bağlantılı Net Noktalar

  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar