Rüyada Yeşil Halı Silkelemek Silkelediğini Görmek

Admin - 2024

Rüyada Yeşil Halı Silkelemek Silkelediğini Görmek aydınlık günlere, hünerli bir insana, iyi kısmete, rahatlamaya, içten davranan tanıdığa, temiz ganimete, büyük güce, paranın verimli olmasına, planların yerine geleceğine, gönül ilişkilerinde başarıya işaret eder. Başka görüşlere göre de kötülük görmeye, yalancı yöneticiye, cahil bir düşmana, maddi zarara işaret eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıya düşerek gözlediği rahatlığa, zorlukları aşarak düşlediği feraha, cefa ile birlikte umduğu onura, yardım alarak düşlediği mala yorulmaktadır.

Rüya Yorumları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Ortalama bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu kati suretle hesaba katılmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuçta rüya görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar