Rüyada Yeni Sevgili İle Evlenmek Evlendiğini Görmek

Admin - 2023

Rüyada Yeni Sevgili İle Evlenmek Evlendiğini Görmek beklentilerin gerçekleşeceğine, kazanılan servete, maddi külfeti olan insandan uzaklaşmaya, sağlıklı hayata, faydalı uğraşlar yapacağına, hak edilen güce, taleplerin yerine geleceğine, istenilen güce, problemlerden arınmış yaşayacağına, becerili bir kimseye yorulmaktadır. Ayrıca iş nedeniyle huzursuzluğa, muhtaç duruma düşmeye, korkulanın başına gelmesine, korkulanın olmasına delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntıya düşerek düşlediği haysiyete, zorlukla ulaştığı daha çok kazanca, uğraş vererek beklediği yüksek mertebeye, yenilgiden sonra gözlediği az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

Rüya Tabiri Alanında Önemli Noktalar

  • Ortalama bir kişinin ömrünün ortalama üçte birini, başka bir deyişle ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar