Rüyada Yaşamak Görmek

Admin - 2024

Rüyada Yaşamak  emniyetli kalmaya, işte mertebeye ulaşacağına, yakın zamanda duyulacak sevindirici haber duymaya, beceri sahibi bir kimseye, rızkın temiz olmasına, aşk hayatında muvaffakiyete, yüksek makama çıkacağına, yararlı işler ile meşgul olacağına, iyi gelire, faydalı işler gerçekleştireceğine yorulur. Olumsuz yorum olarak huzurunun kaçacağına, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, çözümü zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, sevimsiz bir hale düşmeye işaret eder. Bazı durumlar için de tabirciler : Bu rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu saygınlığa, yenilgiden sonra istediği iyiliğe, meşakkatle hak edilen galibiyete, verdiği uğraşların sonunda beklediği itibarlı mertebeye delalet eder.

Rüya Tabiri ile Alakalı Önemli Noktalar

  • Ortalama bir insanın hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar