Rüyada Terlik Vermek Verdiğini Görmek

Admin - 2023

Rüyada Terlik Vermek Verdiğini Görmek maddi külfeti olan yabancıdan uzaklaşmaya, yüksek şansa, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici habere, becerikli bir kişiye, ikili ilişkilerde feraha, dostlarla birlikte yaşamaya, eli açık bir yöneticiye, yüksek gelire, hayallerin yerine geleceğine, istenilen güce yorulur. Bir diğer yoruma göre de kötü niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, iyi hali yitirmeye, sıkıntıya işaret eder. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu rüya uğraş vererek ulaştığı toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı iyiliğe, uğraşarak kazandığı daha iyi kazanca, sıkıntı sonrasında istediği ganimete işarettir.

Rüya Tabirleri ile ilintili Yararlı Vurgular

  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince %90’ını unutmuş oluruz.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8’i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4`ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar