Rüyada Teksir Teksir Makinesi Görmek

Admin - 2023

Rüyada Teksir Teksir Makinesi Görmek mutluluğa, bol kısmete, iyi bir geleceğe, beceri sahibi bir insana, sevenleriyle birlikte eğlenmeye, güler yüzlü tanıdığa, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, rızkın kazançlı olmasına, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, yüksek ticari kazançlara yorulur. Bir diğer yoruma göre de üzüntü duymaya, cahil bir tanıdığa, yalancı bir akrabaya, korkulanın olmasına yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri : Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı toplu mala, zorlukla birlikte elde ettiği toplu paraya, uğraşarak hak edilen itibarlı mertebeye, sıkıntı çekerek kavuştuğu hünere işaret eder.

Rüya Tabirleri ile ilintili Özet Noktalar

  • Gözleri gören insanların 1/8’i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25`ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50’dir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar