Rüyada Tek Gözlü Olmak Görmek

Admin - 2023

Rüyada Tek Gözlü Olmak Görmek planların gerçekleşeceğine, hayallerin yerine geleceğine, mutluluğa, yeminini tutmaya, yararlı işler yapacağına, yüksek mertebeye yükseleceğine, güzel işler yapacağına, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, sakin yaşayacağına, faydalı işler gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Ayrıca düşmanlığını saklayan tanıdığa, iyi hali yitirmeye, düşmanlığını saklayan kimseye, rahatının kaçacağına yorulur. Bazen de rüya ilminde önde gelenler : Bu rüya zorlukla elde ettiği daha çok kazanca, sıkıntı çekerek ulaştığı toplu kazanca, uğraşlarının sonunda hak edilen daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak kavuştuğu rahata işarettir.

Düşler ile alakalı Yararlı Bilgiler

  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50’sini hatırlamamaya başlarız.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25’inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar