Rüyada Soğan Kesmek Kestiğini Görmek

Admin - 2023

Rüyada Soğan Kesmek Kestiğini Görmek becerikli bir kimseye, işyerinde terfiye, işte mertebeye ulaşacağına, sakin bir hayatı olacağına, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, özlemi duyulan bir mutluluğa, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, mutlu olmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, hayırlı işler yapacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda üzüntüden sıyrılamamaya, sırların meydana çıkmasına, fakirliğe, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular derler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında elde ettiği iyi bir geleceğe, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu iyiliğe, sıkıntıları aşarak ulaştığı ferahlığa, zorlukla birlikte düşlediği daha iyi kazanca delalet eder.

Rüya Tabiri Alanında Önemli Noktalar

  • Tahminen bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kati suretle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar