Rüyada Siyah Erik Görmek

Admin - 2023

Rüyada Siyah Erik Görmek külfetsiz kazanılan ganimete, mutluluğa, maddi zorluklardan sıyrılmaya, üne ulaşmaya, temiz ganimete, planların yerine geleceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, birikmiş mala, parasal yükü olan kimseden kurtulmaya, aşk hayatında mutluluğa işaret eder. Kimi zaman da maddi kayba, ferahının bozulacağına, , kötülük görmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler : Bu rüya sıkıntıları aşarak beklediği toplu paraya, yenilgiden sonra hak edilen nimete, sıkıntıları aşarak hak ettiği nimete, meşakkatle birlikte elde ettiği huzura işaret eder.

Gördüğünüz Rüyalar ile ilintili Kısa Noktalar

  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra yüzde 90`ını hatırlamayız.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar