Rüyada Renkli Kalem Görmek

Admin - 2023

Rüyada Renkli Kalem Görmek hoşsohbet akrabaya, uzun ömre, kolay kazanılan mala, finansal külfeti olan bir kimseden kurtulmaya, kazanılan mala, manevi yükü olan yabancıdan kurtulmaya, parasal yükü olan insandan kurtulmaya, mülke gelecek fazlalığa, sağlıklı yaşamaya, kolay kazanılan ziynete işaret eder. Başka görüşlere göre de korktuğu şeyden emin olmaya, fakirliğe, iyi hali yitirmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kazandığı toplu paraya, zorluklara göğüs gererek gözlediği güce, sıkıntıları aşarak beklediği rahatlığa, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu şöhrete yorulmaktadır.

Rüya Tabirleri ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  • Tahminen bir insanın yaşamının ortalama üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka tabirden kişinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar