Rüyada Rap Müzik Duymak Duuyduğunu Görmek

Admin - 2023

Rüyada Rap Müzik Duymak Duuyduğunu Görmek sevince, hünerli bir kimseye, elinden her iş gelen bir kimseye, servete, sevinmeye, kolay elde edilen servete, emniyetli kalmaya, hoşsohbet kimseye, üne ermeye, refaha kavuşmaya işaret eder. Kimi zaman da düşmanından emin olmaya, sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşama, maddi zarara delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler : Bu rüya uğraş vererek gözlediği ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra kazandığı rahatlığa, zorluklara göğüs gererek gözlediği galibiyete, yenilgiden sonra ümit ettiği temiz kazanca delalet eder.

Rüya Tabirleri Konusunda Bilinmesi Gerekenler

  • Ortalama bir insan hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar