Rüyada Papatya Çiçeği Almak Aldığını Görmek

Admin - 2023

Rüyada Papatya Çiçeği Almak Aldığını Görmek rızkın kazançlı olmasına, arzuların gerçekleşeceğine, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, getirili işler gerçekleştireceğine, şöhrete ulaşmaya, yeminini tutmaya, mutlu olmaya, sevdikleriyle yaşamaya, güvende hissetmeye, kısa zamanda alınacak sevindirici değişimlere yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da sağlığın tehlike altında olduğuna, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, değer düşmesine, sefalete işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları : Bu rüya zorlukların sonrasında hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, zorlukla birlikte hayalini kurduğu sevince, zorlukların sonrasında gözlediği daha iyi kazanca, mağlubiyetten sonra ulaştığı ferahlığa işaret eder.

Düşler ile bağlantılı Net Bilgiler

  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88’i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Ortalama bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4’ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4’ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar