Rüyada Lacivert Yelek Almak Görmek

Admin - 2024

Rüyada Lacivert Yelek Almak becerikli bir kişiye, yakında alınacak iyi haber duymaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sevdikleriyle birlikte gülmeye, büyük kuvvete, iyi bir mutluluğa, istenilen güce, mülke gelecek fazlalığa, güzel şansa işaret eder. Ayrıca kötü huylu bir kişi tarafından zarar görmeye, sıkıntıya, korkulanın başına gelmesine, sıkıntıya yorulur. Kimi zaman da tabirciler : Bu rüya sıkıntı sonrasında hak ettiği beceriye, zorluklara göğüs gererek hak ettiği onura, sıkıntıyla beklediği toplu mala, yardım alarak hayalini kurduğu feraha delalettir.

Rüyalar ile bağlantılı Özet Vurgular

  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25’inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar