Rüyada Lacivert Ceket Görmek

Admin - 2023

Rüyada Lacivert Ceket Görmek zorluk çekmeden kazanılan ziynete, fakirlikten feraha çıkmaya, hayali kurulan bir birlikteliğe, emniyette kalmaya, istenilen kuvvete, feraha kavuşmaya, güzel işler yapacağına, görgülü tanıdığa, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, üne ulaşmaya delalet eder. Bunlarla birlikte değer düşmesine, sağlığın kötüleşeceğine, düşmanlığını saklayan kişiye, korkuya yorulur. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukla birlikte gözlediği yüksek mertebeye, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu mülke, zorlukla birlikte hasret duyduğu toplu kazanca, sıkıntıyla hasret duyduğu daha iyi kazanca delalet eder.

Rüyalar ile İlgili Net Noktalar

  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50’sini hatırlamamaya başlarız.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Ortalama bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar
Aycan 2018-02-11 00:00

Eşimin üstünde lacivert ceket gördüm