Rüyada Lacivert Çanta Giymek Takmak Görmek

Admin - 2023

Rüyada Lacivert Çanta Giymek (Takmak) rızkın bereketli olmasına, iyi bir ilişkiye, samimi bir insana, temiz nimete, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, yetenek sahibi bir kimseye, gönül ilişkilerinde feraha, güvenli hissetmeye, arzuların yerine geleceğine, taleplerin yerine geleceğine yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak sırların ortaya çıkmasına, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, hilekar bir insana, istenmeyen bir olayla yüzleşileceğine delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar : Bu rüya cefa çekerek kazandığı daha çok kazanca, çektiği zorlukların sonunda istediği hünere, zorlukları aşarak beklediği hayra, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen toplu mala işaret eder.

Görülen Rüyalar ile alakalı Net Noktalar

  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50’sini hatırlamamaya başlarız.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88’i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4`ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25`ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70`i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50’dir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar