Rüyada Kuyruksuz Köpek Görmek

Admin - 2023

Rüyada Kuyruksuz Köpek Görmek taleplerin gerçekleşeceğine, güvenli olmaya, hayali kurulan bir geleceğe, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici haber almaya, eli açık bir adama, istenilen güce, anlayışlı yabancıya, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, yeminin tutulacağına, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine işarettir. Olumsuz anlamda cahil bir amire, değer kaybetmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, yalancı bir tanıdığa işaret eder. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntıları aşarak istediği hayra, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı galibiyete, uğraşarak ulaştığı galibiyete, zahmet çekerek ümit ettiği nimete yorulur.

Bütün Dini Rüya Yorumu Sözlüğü için hemen şimdi Tıkla!!

Düşler ile bağlantılı Kısa Vurgular

  • Uyandıktan 10 dakika geçince yüzde 90`ını unutmuş oluruz.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12`si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25`ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar