Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Admin - 2023

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek rahatlamaya, aşk hayatında feraha, istenilen kuvvete, istenilen güce, devlette mertebeye ulaşacağına, sorunlardan arınmış olacağına, finansal yükü olan kişiden uzaklaşmaya, emniyetli yaşamaya, duygusal yükü olan yabancıdan kurtulmaya, huzurlu olmaya işaret eder. Olumsuz yorum olarak iyi hali yitirmeye, fakirliğe, istenmeyen bir problemle karşılaşılacağına, sıkıntılı yaşantıya delalet eder. Kimi rüya uzmanları derler ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği büyük güce, sıkıntıları aşarak ümit ettiği az olan kazancının artacağına, başarısızlıktan sonra istediği paraya, zorlukların sonrasında istediği iyi bir geleceğe yorulur.

Rüya Yorumları ile ilintili Öz Vurgular

  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90`ını hatırlamayız.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼’ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar