Rüyada Kızıl Saçlı Kişi Görmek

Admin - 2023

Rüyada Kızıl Saçlı Kişi Görmek devlette mevkiye yükseleceğine, verdiği sözü tutmaya, düşkünlükten kurtulmaya, külfetsiz elde edilen paraya, verilen sözün tutulacağına, özlemi duyulan bir ilişkiye, iyi şansa, iyi işler yapacağına, ulaşılan güce, işyerinde terfiye işaret eder. Ayrıca sıkıntılı yaşama, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya, fakirliğe yorulur. Bazen de alimler : Bu rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu daha çok kazanca, zamanla hayalini kurduğu huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği şana, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği mala yorulmaktadır.

Rüya Yorumları ile ilintili Öz Vurgular

  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25’inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar