Rüyada Karpuz Dilimlemek Dilimlediğini Görmek

Admin - 2023

Rüyada Karpuz Dilimlemek Dilimlediğini Görmek mutluluğa, tez zamanda öğrenilecek memnun edici haber almaya, verdiği söze sadık kalacağına, büyük makama çıkacağına, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici haber almaya, bereketli günlere, kazanılan mala, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici havadise, kazanılan mala, finansal yükü olan kimseden uzaklaşmaya yorulur. Başka görüşlere göre de sevimsiz bir duruma düşmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, iş nedeniyle sıkıntıya, kötü niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye delalettir. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler : Bu rüya hatalarının ardından özlediği varlığa, zahmetle gözlediği sevince, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu toplu paraya, zorlukla birlikte hak ettiği şerefe işaret eder.

Görülen Rüyalar ile ilintili Temel Noktalar

  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra yüzde 90`ını unutmuş oluruz.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25`ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50’dir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25’inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar
Sema 2018-02-17 00:00

Rüyada karpuz dilimlediğini görmek


esma ylmz 2018-03-31 00:00

Ins iyi bişidr dediiniz gibi