Rüyada Kahverengi Ceket Giymek Takmak Görmek

Admin - 2023

Rüyada Kahverengi Ceket Giymek (Takmak) zenginliğe, finansal külfeti olan bir kimseden kurtulmaya, aydınlık günlere, getirili yatırım gerçekleştireceğine, kolay elde edilen kazanca, güvende olmaya, sevince, yüksek şansa, işte mevkiye ulaşacağına, arzuların yerine geleceğine işarettir. Kimi zaman da sıkıntıdan sıyrılamamaya, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, , değer yitirmeye delalet eder. Bir takım rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya meşakkatle ümit ettiği nimete, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği şerefe, zorlukların sonrasında hasret duyduğu onura, zorlanarak umduğu şana işaret eder.

Görülen Rüyalar ile bağlantılı Kısa Noktalar

  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince yüzde 90`ını unutmuş oluruz.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Gözleri gören insanların 1/8’i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8’i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4`ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4’ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar