Rüyada Evin Önünü Silmek Sildiğini Görmek

Admin - 2023

Rüyada Evin Önünü Silmek Sildiğini Görmek şöhrete ulaşmaya, elinden her iş gelen bir kimseye, dingin kalacağına, paraya gelecek berekete, kazançlı işler yapacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, mutlu olmaya, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, toplum yaşamında başarıya, yüksek gelire işarettir. Başka görüşlere göre de düşmanlığını saklayan kişiye, üzüntüden kurtulamamaya, rahatının kaçacağına, sıkıntıya işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukla kazandığı zafere, zorlukların ardından beklediği feraha, cefa çektikten sonra kavuştuğu feraha, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu onura delalet eder.

Rüyalar ile İlgili Kısa Bilgiler

  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50’sini unuturuz.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Yaklaşık gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar