Rüyada Dolu Yapmak Yağdığını Görmek

Admin - 2023

Rüyada Dolu Yapmak Yağdığını Görmek şöhrete ulaşmaya, zengin bir akrabaya, refaha kavuşmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, sözüne bağlı kalacağına, işte makama çıkacağına, temiz nimete, sağlıklı bir ömre, sevineceğine, zenginliğe delalettir. Ayrıca yalancı tanıdığa, korktuğu şeyden emin olmaya, hilekar yöneticiye, yorulur. Bir takım rüya ilminde önde gelenler : Bu rüya çektiği zorlukların sonunda hak edilen hünere, zahmet çekerek hayalini kurduğu feraha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği ticari kazanca, zahmetle umduğu itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

Rüya Tabirleri ile ilintili Yararlı Bilgiler

  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88’i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25`ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70`i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50’dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar