Rüyada Çirkin Çiçek Almak Aldığını Görmek

Admin - 2023

Rüyada Çirkin Çiçek Almak Aldığını Görmek hüner sahibi bir kişiye, ikili ilişkilerde tatmine, birikmiş ganimete, parasal yükü olan insandan uzaklaşmaya, kazanılan ganimete, şöhrete ermeye, kazancın kazançlı olmasına, mutlu olmaya, üne ermeye, bereketli günlere işarettir. Kimi zaman da fenalık görmeye, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, düşmanlık görmeye, zora düşmeye delalettir. Farklı düşünen rüya alimleri derler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu zafere, yenilgiden sonra kavuştuğu şerefe, sıkıntı çekerek gözlediği kazanca, meşakkatle birlikte kazandığı sevince delalettir.

Rüya Yorumları ile alakalı Özet Bilgiler

  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90’ını hatırlamayız.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12`si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8’i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Yaklaşık gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4’ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4’ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar