Rüyada Çikolata Almak Aldığını Görmek

Admin - 2023

Rüyada Çikolata Almak Aldığını Görmek problemlerden uzak kalacağına, tez zamanda duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, imrenilen bir birlikteliğe, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici havadise, içten davranan yabancıya, önemli güce, devlette mevkiye geleceğine, kazancın verimli olmasına, parasal yükü olan kişiden kurtulmaya, üne kavuşmaya yorulur. Bunlarla birlikte çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine, cahil bir akrabaya, sevimsiz hale düşmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorlanarak özlediği refaha, cefa çektikten sonra hak edilen ferahlığa, zahmetle ulaştığı mutluluğa, sıkıntı sonrasında kavuştuğu beceriye yorulur.

Rüya Yorumları ile ilintili Temel Bilgiler

  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼’ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70`i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50’dir.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25’inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75`ininse `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar