Rüyada Birinin Süt İçtiğini Görmek

Admin - 2024

Rüyada Birinin Süt İçtiğini Görmek varlıklı bir memura, aşk hayatının yolunda olduğuna, parasal külfeti olan yabancıdan kurtulmaya, arzuların gerçekleşeceğine, cömert bir memura, finansal külfeti olan kişiden kurtulmaya, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, mutluluğa, zengin bir amire, hayali kurulan bir ilişkiye yorulur. Ayrıca sıkıntıdan kurtulamamaya, iyi hali kaybetmeye, kötülük görmeye, hilekar bir kimseye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya uğraşarak özlediği sevince, zorlukla istediği mutluluğa, zorlukların sonrasında özlediği iyi bir geleceğe, zamanla kavuştuğu şerefe yorulmaktadır.

Düşler ile alakalı Kısa Vurgular

  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kör olmayan insanların 1/8’i rüyalarını renksiz görür, 7/8’i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4`ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar