Rüyada Ayı Avlamak Avladığını Görmek

Admin - 2024

Rüyada Ayı Avlamak Avladığını Görmek iyi bir birlikteliğe, sevinmeye, zengin bir tanıdığa, hak edilen güce, kısa zamanda alınacak memnun edici habere, toplum yaşamında feraha, verimli uğraşlar yapacağına, mutluluğa, taleplerin gerçekleşeceğine, yüksek kısmete yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da istenmeyen bir olayla yüzleşileceğine, zorluğa düşmeye, iş nedeniyle üzüntüye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya yorulur. Bir takım rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntı çekerek ulaştığı ticari kazanca, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu şöhrete , bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra kavuştuğu rahatlığa işaret eder.

Gördüğünüz Rüyalar ile bağlantılı Temel Noktalar

  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kör olmayan insanların 1/8’i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8’i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960`lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar