Rüyada Arabesk Müzik Duymak Duuyduğunu Görmek

Admin - 2023

Rüyada Arabesk Müzik Duymak Duuyduğunu Görmek memuriyette mertebeye ulaşacağına, mutlu olmaya, becerili bir kişiye, fakirlikten kurtulmaya, ulaşılan kuvvete, akrabalarla birlikte eğlenmeye, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, güzel işler yapacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici habere, gönül ilişkilerinde huzura yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de dara düşmeye, korktuğundan emin olmaya, sıkıntıdan kurtulamamaya, değer düşmesine yorulur. Bazı rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra istediği feraha, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı büyük güce, zamanla kavuştuğu mülke, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu beceriye işaret eder.

Görülen Rüyalar ile bağlantılı Yararlı Bilgiler

  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.


Rüyalarınızı Paylaşın

Rüyalarınızı yorumlamamız için bize gönderin.
Yorumlar